Kontakta Oss

Öppettider                                                                                                                 

​​​​​​Växel
Vardagar 06:30-16:30

Butik Sollentuna
Vardagar 06.30-16:30 

Butik Västberga
Vardagar 06:30-15:00

Butik Malmö
Vardagar 06:30-15:00
 


Huvudkontor/lager

262 71 Ängelholm
0431-44 50 60 
Beställningar: order@etman.se
Support / reklamation: support@etman.se
Övrigt: info@etman.se

Christer Larsson - Teknisk support
0722-22 54 53 / christer@etman.se

Anders Harlestad - Produktchef belysning
0761-11 23 20 / anders@etman.se

Carl-Magnus Persson - Produktchef installation
0705-26 02 20 / carl-magnus@etman.se

Peter Kunkel - Produktions & logistik utvecklare
0707-22 92 52 / peter@etman.se

Malin Råvik Borg - Ekonomi
0706-52 22 20 / malin@etman.se

Robin Nilsson - Marknad & inköp
0768-40 00 77 / robin@etman.se

Pierre Henriksson - VD / försäljningschef
0722-11 49 98 / pierre@etman.se



Utesäljare

Magnus Hagman- Säljare öst
0722-02 77 14 / magnus@etman.se

Mikael Larsson - Säljare väst
0702-32 61 72 / mikeal@etman.se

Pierre Jönsson - Säljare syd
0702-22 61 81 / pierre.jonsson@etman.se
 


Butik Malmö

Topplocksgatan 11
212 41 Malmö

Jesper Hansson - Innesäljare / butik
0722-24 42 15 / jesper@etman.se



Butik Sollentuna

Kanalvägen 69
191 34 Sollentuna

Christoffer Faremyr - Innesäljare / butik
0730-47 88 00 / christoffer@etman.se

Erik Jakobsson - Innesäljare / butik
0767-70 02 14 / erik@etman.se



Butik Västberga

Västberga Allé
126 30 Hägersten

Mohanad Abd Ali - Innesäljare / butik
0703-36 63 88 / mohanad@etman.se